loader

Lütfen bekleyin..

İnşaat Mühendisliği Sap2000 Eğitimi

SAP2000; tüm dünyada inşaat mühendisleri tarafından kullanılan en yaygın statik analiz programıdır. Günümüz dünyasında bir inşaat mühendisi için, teorik bilgi ile birlikte bu bilgiyi kullanabileceği bilgisayar yazılımlarını bilmesi kaçınılmaz hale gelmiştir.

Eğitim öğretim hayatındayken bu programların öğrenilmesi hem iş görüşmelerinde hemde iş hayatında sizi bir adım öne taşıyacaktır. Statik proje mühendisi olarak çalışma hayatım boyunca edindiğim bilgilerle hazırlamış olduğum bu eğitim programı sayesinde iş hayatınız boyunca karşınıza çıkacak statik hesap programlarının sıfırdan başlayıp belli bir seviyeye gelmenizi amaçladım. Bu eğitim sayesinde iş hayatınıza belli bir seviyeden başlama fırsatınız olmuş olacaktır.

Bir İnşaat Mühendisinin yapısal problemleri matematiksel modellere dönüştürmesi, dış ve iç mekanikleri modellemesi, yapısal analizleri gerçekleştirerek, yapısal davranışı tespit etmesi ve bu veriler ışığında çözüm üretmesi; tasarım döngüsünün ve optimizasyon hedefinin olmazsa olmazıdır. Yılların birikimi ile kodlanmış, dünya çapında hemen her yerde oldukça yaygın kullanımı ve kabul edilirliği olan; en güncel yapısal analiz algoritmalarını içinde barındıran CSI SAP2000 yazılımı ile sorunlara çözüm odaklı yaklaşalım

Paylaş:

Henüz hiç değerlendirme bulunmuyor.

Ürün hakkında yorum veya değerlendirme yapabilmeniz için Giriş Yapın

Önerilen Eğitimler