Nigah Nezahat Arıöz - Webokul Eğitmeni

Nigah Nezahat Arıöz

Öğretmen

Teknoloji kullanımına hakim, araştırmayı seven, takım çalışmasına inanan, çalışkan, öğrenciler, veliler ve iş arkadaşlarıyla etkili iletişim kurabilen tecrübeli bir eğitimciyim. Amacım, aşağıda belirttiğim güçlü yanlarımı kullanarak öğrencilerin her alanda hayata hazırlanmasına katkı sağlayabileceğim vizyoner bir kurumda çalışmaktır.
Güçlü Yanlarım : Güncel teknolojik uygulamaları kullanabilme ve bu uygulamaların eğitime adaptasyonu, öğrenci bazlı ve ihtiyaca göre materyal geliştirme, yeni nesil soru hazırlama, ölçme ve değerlendirme, global müfredat ve eğitim trendi takibi ve hayata geçirilmesi, öğrencilerin fen bilimlerine karşı ilgilerini artırmak, ulusal ve uluslararası sosyal ve bilimsel aktivite takibi ve iletişimi*
*Tübitak : 2019-2020 Bilimsel ve Deneysel Proje Yarışmasına öğrencileri hazırladım.
*Owlypia The Intellectuals‘ Challenge : Ambassador of Turkey olarak çalışıyorum. Fen ve Teknoloji, Ekonomi ve İşletme alanlarındaki sınavlara öğrencileri hazırladım, dereceye giren öğrencilerim oldu. 58 ülkenin temsil edildiği ve Cambridge Üniversitesinde düzenlenecek olarak uluslararası finallere 8 öğrencim katılma hakkı kazandı. Finaller Covid-19 nedeniyle ertelendi. İlgili bilgilere https://www.owlypia.org/ adresinden ulaşılabilir.