Lütfen bekleyin..

Melek Mosso & Cem Adrian Konseri

Cem Adrian, 1980 yılında Edirne'de doğdu. Asıl adı Cem Filiz'dir. Ortaokul zamanlarında müzikle ilgilenmeye ve ilk bestelerini yapmaya başladı. 12 yaşında Edirne'de radyoculuk yapmaya başladı. 6 yıl boyunca radyoculuğa devam ederken bir yandan da fotoğrafçılık ve tiyatro eğitimi aldı. Ayrıca bu süre boyunca kendisine ait olan yaklaşık 250 şarkıyı radyonun stüdyosunda kaydetti. 

Ardından müzik piyasasında şansını denemek için İstanbul'a geldi. 2004 yılında "Ben Bu Şarkıyı Sana yazdım" isimli ilk albümünü piyasaya sürdü. 2006 yılında çıkardığı ikinci albümün de adını taşıyan "Aşk Bu Gece Şehri Terk Eti" şarkısında 134 kanaldan vokal kaydı yaparak hiç enstrüman kullanmadı. 

Şarkıcı ve besteci Melek Mosso, 9 yaşında bağlama çalmayı öğrenerek müzik hayatına ilk adımını atmıştır. Daha sonra Güzel Sanatlar Lisesi'nde öğrenimine devam eden Melek Mosso, bu dönemde de yan flüt çalarak aynı zamanda şarkı söylemeye devam etmiştir.

Adnan Menderes Üniversitesi'nde Müzik Öğretmenliği okumuş ve ünlü bir şarkı yarışmasında jüri özel ödülü almaya hak kazanmıştır. Sonrasında kendisini "O Ses Türkiye" yarışmasında ekranlarda izledik.

2018 yılında kendisine ait Youtube kanalında Yıldız Tilbe’ye ait ‘Vursalar Ölemem’ şarkısını coverladı ve bu parça yaklaşık 15 milyon kez dinlendi. 

Fenomen dizi Çukur’un dizi müziği “Hiç Işık Yok” şarkısıyla da dikkatleri üzerine çeken Melek Mosso, şarkıları yorumlama şekli, farklı tarzı ve ses tonuyla dikkat çekiyor. 

 

Değerlendirmeler 5

Henüz hiç değerlendirme bulunmuyor.

Ürün hakkında yorum veya değerlendirme yapabilmeniz için Giriş Yap.

Alaçatı Mahallesi, 35930 Çeşme/İzmir (Jolly Joker Alaçatı)

Bu etkinlik için harita güncellenmesi eklenmemiş.

Bu etkinlik için oturma planı eklenmemiş.

Önerilen Etkinlikler